ALOHA'NIN SİMGELERİ


ALOHA'NIN SİMGELERİ

Video oynatıcı hazırlanıyor...
ALOHA'NIN SİMGELERİ
ALOHA'NIN SİMGELERİ
ALOHA'NIN SİMGELERİ
Reef global sörf takımını 2011 kış sezonu boyunca, ‘Yedi Millik Mucize’ olarak da adlandırılan Oahu, North Shore bölgesinin dalgalarında takip edin. North Shore’un, yazın sakin ve sessiz plajlarından, kışın neredeyse hayatı tehdit edecek boyutlardaki dalgalarına karşı bu isimlerin her birinin taşıdığı duygular bambaşka! Keyfini çıkarın!
Orjinal Ad :Icons of Aloha
Yönetmen :Ryan Moss
Yıl :2012
Ülke :A.B.D.
Dakika :23 dk.
Dil :İngilizce
Alt Yazı :Türkçe
Alana Blanchard, Rob Machado, Shane Dorian, Sean Moody, Mikala Jones, Stephan Koehn, Ross Williams, Mick Fanning, ve Taylor Knox gibi ikonik sörfçüleri izleme fırsatı bulabileceğiniz bu benzersiz film, sadece sörf yaparken görmeye alışık olduğumuz bu kişilere, aile, dostluk, dalgalar, rekabet ve Hawai dilinde bağlılık, huzur, tutku ve merhamet anlamına gelen ‘Aloha’ kavramları çerçevesinde yaklaşıyor. Su aşığı Shane Dorian, bir aile babası ve dünyanın önde gelen dalga sörfçülerinden biri olarak bize günlük hayatından kesitler sunuyor. Rob Machado ise Oahu, North Shore bölgesindeki geçmiş, şimdi ve geleceğe dair tecrübe ve hayallerini paylaşıyor. Yedi millik bu mucize ile ilgili fikirlerini anlatan Machado’nun yanırısa Sean Moody, Mikala Jones ve Stephen Koehne de North Shore bölgesinin kış sezonu ile ilgili tecrübelerini paylaşıyorlar. North Shore’un yazın sakin ve sessiz plajlarından, kışın neredeyse hayatı tehdit eden dalgalarına karşı tüm isimlerin her birinin taşıdığı duygular bambaşka! Aynı olan tek şey var: Bu kişiler geçmiş zamanın, şimdinin ve geleceğin sörf ikonları!

Yönetmen : Ryan Moss

Santa Cruz, Kaliforniya’da doğup büyüyen Ryan Moss, hayatı boyunca etrafındaki bölgenin doğal güzelliklerinden etkilendi. Düzenli bir film eğitimi almamasına rağmen Ryan, yaratıcılığı ve yeteneği sayesinde serbest film yapımcısı olarak çalışmaya başladı. Bu sayede dünyanın en iyi sörfçüleri ile çok farklı yerlere seyehat etme şansı yakalayan Ryan, Icons of Aloha filminde de Reef sörf takımını 6 haftalık bir süre boyunca filme alırken North Shore’un gerçek ruhunu ortaya çıkarıyor.