YAŞAMAK DA GÜZEL YAŞATMAK DA


YAŞAMAK DA GÜZEL YAŞATMAK DA

Video oynatıcı hazırlanıyor...
YAŞAMAK DA GÜZEL YAŞATMAK DA
YAŞAMAK DA GÜZEL YAŞATMAK DA
YAŞAMAK DA GÜZEL YAŞATMAK DA
2009 yılında 8 İDADİK sporcusu Ağrı Doğubayazıt’tan İzmir’e bir bisiklet yolculuğu yaptılar. Yolculuk esnasında da rota üzerinde bulunan; ‘’ Ağrı, Esence, Erciyes, Hasan, Sultandağı ve Bozdağ’a tırmandılar.
Orjinal Ad :Yaşamak Da Güzel Yaşatmak Da
Yönetmen :Kağan Kiriş
Yıl :2012
Ülke :Türkiye
Dakika :44 dk.
Dil :Türkçe
Alt Yazı :---
Ekip bu sefer İstanbul’dan yola çıkarak 2500 km’lik etabı bisikletle katederek yine yolda tırmanışlar yaparak Fransa Mont Blanc’a varmayı hedefliyor. 30 gün süren yolculukta ekip güzergâh üzerindeki ülkelerin önemli zirvelerine tırmanış gerçekleştirmeyi de planlıyor. Projenin bir diğer güçlü yönü ise organ bağışına dikkat çekmek ve bu konuda insanları duyarlı olmaya davet etmek. Bunun için iki slogan ile yola çıkıyorlar. ‘’Yaşamak da güzel yaşatmak da’’ ve ‘’Hayata Dönüşüm Yolunda Pedalla Avrupa Zirveleri’’.

Yönetmen : Kağan Kiriş

1986 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon bölümünde okumuştur. 2005’ten beri dizi ve reklam piyasasında birçok çalışma yapmıştır. 2012 yılında iceajans adında reklam firması kurmuştur. Birçok kısa metraj film, reklam ve belgesel çalışması vardır.